Son Dakika Haberler

Uyuşturucudan 2 kişi tutuklandı!

Uyuşturucudan 2 kişi tutuklandı!
Okunma : 66 views Yorum Yap

 

 

Güzelyurt’ta İ.K.’nin (E-19) evinde dün saat 14.00 sıralarında, mahkeme emri ile polis tarafından yapılan aramada, üzerlerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 3 adet kağıt ile 2 adet poşet bulunarak emare olarak alındı. Mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen E.T.’nin (E-44) Lefkoşa’daki evinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapılan aramada ise, üzerlerinde uyuşturucu madde olduğuna kalıntısı olduğuna inanılan 4 adet kağıt daha bulunarak emare olarak alınırken, bahse konu kişiler tutuklandı.

Diğer polisiye haberler

Ayrıca, dün, Demirhan’da bir market içindeki kafeteryada çalışan H.A.(E-47)’nın, sattığı ürünlere karşılık temin ettiği toplam 745 TL’yi işletmenin kasasına koymayıp çaldığı tespit edildi. H.A. tutuklandı.

Öte yandan Gazimağusa’da bir markete müşteri olarak giden H.Y.’nin (E-27), 2 Mayıs ile 4 Mayıs tarihleri arasında yaptığı beş ayrı alışverişin parasını, cep telefonundaki uygulama aracılığı ile dolandırmak kastıyla banka hesabından verdiği ödeme talimatını iptal ederek, sahtekarlıkla 12 bin 277 TL değerindeki ürünleri temin ettiği tespit edildi. H.Y. tutuklandı.