Son Dakika Haberler

Twilight Geri Dönüyor!

Twilight Geri Dönüyor!
Okunma : 53 views Yorum Yap

Dünya çapında pek çok hayranı olan ve satış rakamları milyonlarla ifade edilen Twilight serisi, uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Serinin yazarı Stephenie Meyer, devam romanı olan Midnight Sun’ı duyurdu.

Twilight –Alacakaranlık serisinin yazarı Stephenie Meyer müjdeli haberi hayranlarına duyurdu. Dünya çapında oldukça fazla hayranı ve takipçisi olan, hasılat rekorları kıran Twilight serisinin devamı tam 12 yıl sonra “Midnight Sun” adlı romanla geri dönüyor.

Filme de uyarlanan Twilight serisi dünya çapında bir hayran kitlesine sahip. Kitabın yazarı Stephenie Meyer 4 Ağustos’ta raflarda yerini alacak olan serinin devamı olan kitabı için bir ipucu da verdi. Twilight serisinin hayranları yeni kitapta bu sefer olayları Edward Cullen karakterinin bakış açısından okuyacak.

Kapak görseli ortaya çıkan kitap için yapılan yorum ise okuyucunun merakını daha da arttırdı:

 

“Bu unutulmaz hikâye, Edward’ın gözünden anlatılırken yeni ve kesinlikle karanlık bir dönüş yapıyor. Güzel, gizemli Bella’nın vampir olarak geçirdiği ömrü hem en ilgi çekici hem sinir bozucuydu. Edward’ın geçmişi ve karmaşık iç düşünceleri hakkında yeni, büyüleyici detaylar öğrenirken bunun neden hayatını tanımlayan çekişme olduğunu da anlıyoruz. Hayatını tehlikeye attığını bilirken nasıl Bella’ya aşık olmasına izin verebilirdi ki?”