Son Dakika Haberler

Tom Sizemore hayatını kaybetti

Tom Sizemore hayatını kaybetti
Okunma : 30 views Yorum Yap

Rol aldığı ‘Heat’ (Büyük Hesaplaşma),  ‘Black Hawk Down’ (Kara Şahin Düştü), ‘Born on the Fourth of July’ (Doğum Günü Dört Temmuz), ‘Natural Born Killers’ (Katil Doğanlar) ve ‘Saving Private Ryan’ (Er Ryan’ı Kurtarmak) gibi filmlerle tanınan Tom Sizemore, evinde geçirdiği beyin anevrizması nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı.

O günden beri komada olan 61 yaşındaki Sizemore’un, Burbank, California’daki St. Joseph’s Hospital Burbank’ta hayatını kaybettiği bildirildi.

Menajeri Charles Lago yaptığı açıklamada oyuncunun kardeşi Paul ve ikiz çocukları Jayden Jagger’ın yanında olduğunu dile getirirken “Sadece bir müşteriyi değil, aynı zamanda yaklaşık 15 yıllık harika bir dost ve akıl hocasını da kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Tom, tanıma zevkine sahip olduğum en samimi, kibar ve cömert insanlardan biriydi” açıklamasında bulundu.

Er Ryan'ı Kurtarmak filminin yıldızı Tom Sizemore hayatını kaybetti - 1

Oyunun kardeşi Paul Sizemore “Hayatımı tanıdığım herkesten daha fazla etkiledi. Yetenekliydi, sevgi dolu, vericiydi” ifadelerini kullanırken  Sizemore’un eski eşi Maeve Quinlan “Özellikle düşüncelerim ve dualarım Tom’un iki oğlu Jayden ve Jagger için. Tanrı ikinizi de avucunun içinde tutsun, size güç versin ve hayatınızın tüm günlerini kutsasın” dedi.

Er Ryan'ı Kurtarmak filminin yıldızı Tom Sizemore hayatını kaybetti - 2

 

Kariyeri boyunca  “Natural Born Killers”, “Strange Days”, “Devil in a Blue Dress”, “Heat”, “Devlet Düşmanı”, “Kara Şahin Düştü” ve “Pearl Harbor” gibi yapımlarda rol alan oyuncu, verdiği bir röportajda, en sevdiği filmin 2008 yapımı “The Last Lullaby” olduğunu söylemişti.