Son Dakika Haberler

Neo & Trinity Yeniden – Matrix 4

Neo & Trinity Yeniden – Matrix 4
Okunma : 24 views Yorum Yap

En son 2003 senesinde seyircisi ile buluşan Matrix’in devam filmi Matrix 4’ün çekimlerine koronavirüs sebebiyle ara verilmişti. Merakımızı bir derece daha arttıran açıklama ise Neo karakterini canlandıran Keanu Reeves’ten geldi.

“Lana Wachowski çok güzel bir senaryo yazdı ve bu harika hikâye bana hitap etti. Tek sebebi bu. Lana ile tekrar çalışmak harika bir şey. Gerçekten özel bir şeydi ve bence hikâye bir şeyler söylemek için çok anlamlıydı ve biz biraz bundan besleniyoruz.” açıklamasında bulunan Keanu Reeves’e Trinity karakterine hayat veren Carrie-Anne Moss da eklemede bulundu. Moss filmle ilgili “Bunun olacağını hiç düşünmemiştim. Benim odağımda olan bir şey değildi. Bana inanılmaz bir derinliği olan ve hayal ettiğiniz bütünlük ve sanatkârlığın bir arada olduğu bir senaryo getirildiğinde, ‘Bu bir hediye’ şeklinde düşündüm. Çok heyecan vericiydi.” dedi.

21.05.2021’de vizyona girmesi planlanan Matrix 4’ün çekimlerine koronavirüs sebebiyle 4 ay ara verilmişti. Yeni vizyon tarihi henüz belli olmayan Matrix 4 için meraklı bekleyiş sürüyor.