Son Dakika Haberler

Fitness salonları bugün açılıyor!

Fitness salonları bugün açılıyor!
Okunma : 60 views Yorum Yap

Gerek salon sahipleri gerek sporcular açılışı dört gözle beklerken geri sayımı da mutlulukla ve sabırsızlıkla saymaya başladılar.

Bakanlar Kurulu spor salonlarının bugünden itibaren belirlenecek kriterlere göre açılması yönünde karar üretmesinden sonra salon sahipleri ve sporcular dört gözle açılışı beklemeye başladılar.

Son zamanlarda yükselen sesleri sonrası Bakanlar Kurulu toplantısının öncesinde Meclis’te eylem yapan Halter ve Vücut Federasyonu Başkanı Ali Dahlameroğlu ile Fitnes Salonları sahipleri ve sporcular Bakanlar Kurulundan sonra yapılan açıklama ile istediğini almanın mutluğunu ve heyecanını yaşıyorlar. Bugün spor salonlarının açılacağının duyurulması sonrası Fitness salon sahipleri adeta yeniden iş yerlerine dönecek olmanın, sporcuların ise spora yeniden başlayacak olma heyecanı gibi geri sayıma başladılar.

Yaklaşık 2.5 aydır kapalı olan salon sahipleri büyük bir zarar ziyanda olduklarını ancak artık açılmanın eşiğinde oldukları için mutlu ve umutlu olduklarını dile getirdiler. Salonlara akın eden sporcularda dört gözle bugünü bekliyorlar.