Son Dakika Haberler

Christopher Nolan Tenet ile Geri Dönüyor!

Christopher Nolan Tenet ile Geri Dönüyor!
Okunma : 40 views Yorum Yap

Korona virüs salgını nedeniyle sinema ve TV dünyası da duraksama dönemine girmişti. Birçok film gösterim tarihini erteledi ve birçok dizi de bu süreçte çekimlerine ara verdi. Bu yılın en merakla beklenen ve en heyecanlı filmi olan, yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı Tenet ise Temmuz ayında gösterime girmeye hazırlanıyor. Memento, The Dark Knight, Inception ve  Interstellar gibi filmleri sinema dünyasına kazandıran Christopher Nolan yeni filmi için gösterim tarihinden geri adım atmadı ve 17 Temmuz’da Tenet’in vizyona gireceğini açıkladı.

Nolan yönetmenliğini yaptığı diğer filmleriyle adından sinema dahisi olarak bahsettirse de Tenet filmiyle koronavirüs sebebiyle adeta duran sinema sektörünü tekrardan canlandıran film olarak tarihe geçecek gibi görünüyor.

200 Milyon Dolar bütçesi olan Tenet filminin çekimleri Danimarka, Estonya, Hindistan, İtalya, Norveç, Birleşik Krallık ve ABD’de gerçekleşti. 7 farklı ülkede çekimleri tamamlanan uluslararası bir aksiyon filmi olacak olan Tenet’in hikayesi ise şu anda bilinmiyor.