Son Dakika Haberler

Alfa Bioenerji Hakkında

Alfa Bioenerji Hakkında
Okunma : 315 views Yorum Yap

 

 

Alfa Bioenerji Hakkında

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yeni enerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor. Bir anlamda alfa bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodu olarak bilinmektedir. Rus, Şaman, Çin ve kadim bioenerji tekniklerini de kısmen barındırmaktadır. Bu yöntemle insanları buluşturma eylemine 2011 yılında Rusya ve Orta Asya’daki 6 eksrasensör & bioenergetik-psikoenergetik uzman hocalarının icazetiyle başlandığı söylenmektedir.

Alfa Bioenerji, vücudun ihtiyaç duyduğu güncellenmiş kozmik bilgileri içeren modern, güvenli, basit ama çok güçlü bir bütünsel şifa tekniği olarak kabul ediliyor.

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Ağrıyı azaltır ve pozitif sağlıklı enerji yüklemesi yapar.

Yaygın olarak şimdiye kadar geliştirilmiş en güçlü iyileşme yöntemlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Mutlu ve sağlıklı yaşamanıza yardımcı olmak için beden ve ruh üzerinde çalışır.

İnsanların daha uzun ve sağlıklı yaşamasına yardımcı olmak için Uzak Doğu, Avrupa, Rusya, Türkiye ve daha birçok ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır.

İçinizdeki ve çevrenizdeki enerjiyi dengeler.

Emre Özgen, Alfa Bioenerji ve Reiki terapisti, çeşitli sağlıklı tekniklerle yepyeni bir pozitif ve sağlıklı yaşam tarzına girmeniz için size rehberlik edebilecek oldukça tecrübeli biri .

Özgen Bioenerjiyi şöyle tanımlıyor: ‘Size temas etmeden dünyanın neresinde olursanız olun online olarak gerçekten çok etkili seanslar sayesinde evinizin enerji alanını temizliyor ve sizlere daha huzurlu, daha konforlu bir yaşam imkanı sağlıyor.

 

Özgen : ‘Gücü kanıtlanmış olan Alfa Bioenerji tekniği 60 dan fazla hastalıkla iyileşmeniz için yardımcı olabilecek mükemmel bir yöntem’ diyor.

Emre Özgen sadece Alfa Bioenerji tekniklerini kullanmıyor. Bunun yanı sıra, Nefes teknikleri, meditasyon ve olumlama gibi uzmanı olduğu teknikleri de online seanslarında uyguluyor. Peki bu seanslardan nasıl faydalanabilirsiniz veya nasıl randevu alabilirsiniz.

Aşağıda paylaşacağımız sosyal medya hesaplarında Emre Özgen’e ulaşabilirsiniz. Yıllardır online olarak sürdürdüğü seanslarını bugünlerde sosyal medya ortamına da başarılı bir şekilde taşımıştır.

Evlerimize tıkılıp kaldığımız şu günlerde hem stresini azaltmak hem de daha huzurlu karantina günleri geçirmek dileğiyle…

Adı: My Best Threapy.

Hem resmi sitesi olan https://www.mybestherapy.com hem de sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşıyoruz.

https://www.facebook.com/MybestTherapy.com

https://www.instagram.com/mybesttherapy/?hl=tr